Pište na: komarek@topkamen.cz


Těžba v Praze

Víte, že ...


...na území hlavního města Prahy probíhal čilý těžební ruch?

Tak například na Petříně se těžilo uhlí, cihlářský jíl se těžil ve Valdštejnských zahradách, železná ruda v Troji a na Kampě a Císařské louce se rýžovalo zlato.

Další zajímavé informace


Reference a odběratelé

Sortiment z přírodního kamene

O naší dosavadní práci v oboru kamenictví vypovídají referenční zakázky, kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali. Pro příklad uvádíme reference z několika našich odvětví práce s přírodním kamenem. Prohlédněte si ty nejzajímavější z nich.

Dlažby

Dlažby dodáváme jak samostatným odběratelům, tak developerům. Nezaměřujeme se jen na mramor, ale používáme další přírodní kámen (např. vápenec či pískovec).

Krby

Krby jako fenomén dnešní doby najdou využití skoro v každém obytném prostoru. Jestliže uvažujete nebo jste už rozhodnuti pro realizování či krbovou přestavbu, můžete si prohlédnout naše reference a přesvědčit se o kvalitě naší práce.

Schody

Naše firma dělá ty nejpropracovanější schody a schodiště do posledního detailu. Naše práce kombinuje moderní design a precizní provedení. Hledáte-li řešení bez kompromisů, neměli byste naše schody a schodiště přehlédnout.

Fontány

Fontány jsou pro vás tou pravou volbou, pokud chcete zkrášlit svůj domov, kancelář, nebo firmu, případně někoho originálním dárkem.
 

Obklady

Jsme schopni vytvořit ty nejkvalitnější dechberoucí obklady, které si dokážete představit! Máme reference nejenom z České republiky, ale z celé Evropy.
 


Vybíráme z materiálů

Kamenictví, přírodní kámen

Mramor se v kamenictví používá od nepaměti. Už ve starověku byl užíván v kamenictví jako stavební materiál díky jeho snadnému opracování. Díky své rozmanité struktuře a barevnosti se používal, a nadále používá, k dekorativním účelům.

Více o přírodních kamenech