Pište na: komarek@topkamen.cz


Těžba v Praze

Víte, že ...


...na území hlavního města Prahy probíhal čilý těžební ruch?

Tak například na Petříně se těžilo uhlí, cihlářský jíl se těžil ve Valdštejnských zahradách, železná ruda v Troji a na Kampě a Císařské louce se rýžovalo zlato.

Další zajímavé informace


Obkladový kámen, dlažby a obklady

Obklady a dlažby vás nezklamou

Naše dlažby a obklady jsou té nejvyšší kvality a hodí se do interiéru i do exteriéru. Nabízíme různé formáty a povrchové úpravy, proto si může vybrat každý zákazník. Každý zákazník si obklady a dlažby oblíbí.

Vzrůstající popularita obkladového kamene

Obkladový kamen, dlažby a obklady jsou v současné době velmi žádaným sortimentem. Zákazníci objevili jejich kouzlo, a proto vycházíme kamenictvím a stavebním firmám vstříc a poskytujeme jim velké množství obkladového kamene, obkladů a dlažeb v té nejvyšší kvalitě.

Obklady a dlažby vás nezklamou

Obkladový kámen, který se užívá v interiéru i v exteriéru, můžeme upravit do různých formátů a vykonáváme na něm všechny dostupné povrchové úpravy. U obkladového kamene od nás garantujeme mrazuvzdornost.


Vybíráme z materiálů

Kamenictví, přírodní kámen

Mramor se v kamenictví používá od nepaměti. Už ve starověku byl užíván v kamenictví jako stavební materiál díky jeho snadnému opracování. Díky své rozmanité struktuře a barevnosti se používal, a nadále používá, k dekorativním účelům.

Více o přírodních kamenech